Akademsko osoblje Univerziteta Sinergija na razmjeni u Španiji

Akademsko osoblje Univerziteta Sinergija imalo je jedinstvenu priliku učestvovati u međunarodnoj razmjeni na University of A Coruña u Španiji.

U posjeti univerzitetu su bili asistenti sa Fakulteta za računarstvo i informatiku i Filološkog fakulteta, u pratnji profesora sa Filološkog fakulteta. Tokom njihovog boravka u Španiji su imali priliku sarađivati sa stručnjacima sa univerziteta širom svijeta, razmenjivati znanja i iskustva te aktivno učestvovati u raznovrsnim akademskim aktivnostima.

Ova prilika za međunarodnu saradnju omogućila im je da upoznaju nove metode predavanja i istraživanja koje će bez sumnje obogatiti našu nastavu i istraživačke projekte. Radujemo se budućim mogućnostima saradnje, daljem istraživanju, i razmjeni ideja sa drugim vrhunskim univerzitetima.