CENTAR HELENSKIH STUDIJA (ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ) 25.02.2023.

Polaznici kursa grčkog jezika na Univerzitetu Sinergija u cilju razvoja Centra Helenskih Studija 25.02.2023.

Centar Helenskih Studija (ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ) omogućava polaznicima kursa grčkog jezika da steknu znanja o istoriji, kulturi i jeziku Grčke.

Polaznici kursa grčkog jezika na Univerzitetu Sinergija su pokazali veliko interesovanje za dalji razvoj Centra Helenskih Studija i izrazili su svoju podršku ovom projektu. Sastanak je protekao u konstruktivnom tonu, a zvaničnici su obećali da će nastaviti da rade na unapređenju Centra kako bi se osiguralo da polaznici imaju najbolje moguće iskustvo tokom kursa grčkog jezika.

Ovo je samo jedan od mnogih koraka koje Univerzitet Sinergija preduzima kako bi unapredio svoje programe i pružio najbolje moguće obrazovno iskustvo svojim studentima. Sa nizom inicijativa koje su već pokrenute, očekuje se da će Centar Helenskih Studija postati jedna od vodećih institucija za učenje grčkog jezika u regiji.