EXPERIENCE INTERNSHIP USA – Plaćena stručna praksa  – Prezentacija programa

Poštovani studenti,

obavještavamo vas da će se u utorak, 5. decembra 2023. godine, u prostoriji A1 na Univerzitetu Sinergija, s početkom u 12 časova, održati prezentacija programa Work & Travel, koji nudi Experience – centar za mlade. Experience već godinama uspješno organizuje razmjene i stručne prakse za studente.

Ova prezentacija posebno je namjenjena studentima završnih godina i master studentima koji su zainteresovani za iskustvo rada u Americi, Njemačkoj i Kanadi. Tokom događaja, predstavnici Experience centra predstaviće program plaćenih stručnih praksi u Americi, pružajući vam mogućnost da boravite 12 ili 18 meseci radeći u američkim kompanijama u oblasti vaše struke.

Očekuje vas detaljan uvid u sve benefite programa, kao i informacije o procesu prijave i uslovima učestvovanja. Ne propustite priliku da saznate više o ovoj izuzetnoj šansi za profesionalni razvoj i sticanje nezaboravnog životnog iskustva.